Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Logo IRMS

IPP – Insured Promotional
Programs

Jedná se o unikání systém, který nám umožňuje za stejný budget dosáhnout
vyššího počtu hlavních výher. Výše pojištění spočívá v matematické
pravděpodobnosti a pro každou soutěž se vypočítává na míru.

Abychom vám toto demonstrovali přímo, tak uvedeme jako příklad hru se stíracími losy. Každý los obsahuje výherní symboly. Pomocí pravděpodobnosti vypočítáme výšku pojistky, která pokryje všechny hlavní výhry – čili klient neplatí za výhry nic. Dle výše klientova budgetu můžeme pak upravovat pravděpodobnost a také výši pojištění. Neváhejte a vypočítáme vám na míru možnosti pro vaši promo. Pojištění vypočítáme ve spolupráci se mezinárodní společností a jejich brokery.

Výhoda pravděpodobnostních soutěží, oproti standardním formátům soutěží, spočívá v tom, že se u pravděpodobnostních soutěží response stále zvyšuje a neupadá tak jako v případě standardní soutěže, kde se hraje o omezený počet výher. Zákazníci jsou v případě neomezených výher stále motivováni k dalšímu pokusu získání hlavní ceny = záruka opakovaného nákupu.

Naše realizované promotion

Vyzkoušejte teď MOL Evotech efekt!

Vyzkoušejte teď MOL Evotech efekt! Čerpací stanice MOL ČR

Další skvělá spotřebitelská soutěž s losy pro klienta MOL ČR. Tentokrát stírací los obdržíte za natankování prémiového paliva MOL EVOTECH. Stírací los obsahuje 16 stíracích polí a úkolem je setřít přesně 4 pole a najít 4x ☺. Pokud najdete 4x ☺ vyhráváte své peníze za útratu zpět v podobě palivové karty! Více informací na www.molcesko.cz.

Vyhraj 10 000 korun na oblečení Bushman!

Vyhraj 10 000 korun na oblečení Bushman! Bushman

Spotřebitelská soutěž pro prodejce značkového oblečení BUSHMAN. Každý los může vyhrát! Los obsahuje stírací pole pro hlavní výhru = 10 000 Kč na oblečení BUSHMAN a dále také stírací pole s jistou odměnou v podobě slevy do e-shopu BUSHMAN. Celou strategii skvěle podpořil adresný mailing. Stávající klienti obdrželi poštou stírací los, a tak měli možnost vyhrát hlavní hru a uplatnit svoji odměnu v e-shopu.

Vyhraj 2x tisíc za nákup nad 200 Kč!

Vyhraj 2x tisíc za nákup nad 200 Kč! LEVNO

Spotřebitelská soutěž s losy „Vyhraj 2x 1 000 Kč“ realizovaná u klienta LEVNO. Za nákup nad 200 Kč v síti prodejen LEVNO obdrží zákazník stírací los „Vyhraj 2x 1 000 Kč“, kde může vyhrát v hlavní hře 1 000 Kč a následně možnost zdvojnásobit svoji výhru v online hře. Více informací o soutěži „Vyhraj 2x 1 000 Kč“ naleznete zde.

VELKÁ SOUTĚŽ O AUTO A TISÍCE CEN VE ZLATÉM JABLKU

VELKÁ SOUTĚŽ O AUTO A TISÍCE CEN VE ZLATÉM JABLKU OZC Zlaté Jablko Zlín

Skvělá spotřebitelská soutěž se stíracími losy s pravděpodobnostní mechanikou pro obchodní a zábavní centrum Zlaté Jablko ve Zlíně. Losy obsahují pouze 9 políček a zákazník stírá 3 pole a hledá výherní symboly pro výhru = 1.000 Kč. Pravděpodobnost výhry je velmi vysoká! Každý los také obsahuje garantovanou výhru v podobě odměny do jednoho z obchodů v OC a dále možnost soutěžit o osobní automobil.

Stírací losy za 50 milionů korun

Stírací losy za 50 milionů korun Centrum Černý Most

Další spotřebitelská soutěž pro obchodní centrum - Centrum Černý Most v Praze.

Stírací losy s pravděpodobnostní mechanikou se rychle staly v obchodním centrum oblíbenými a zákazníci se rádi zapojili do soutěže. Za nákup v minimální hodnotě 500 Kč získá zákazník los. Na losu je hlavní hra o poukazy do OC za 1 000 Kč a každý los také obsahuje garantovanou výhru v podobě slevy do obchodů v OC.

Video s ukázkou zde.

Losy za 150 milionů!

Losy za 150 milionů! Forum Nová Karolina

Velká spotřebitelská soutěž se stíracími losy pro obchodní centrum Forum Nová Karolina.

Každý los obsahuje výhru! Za kvalifikační nákup obdrží zákazník stírací los s pravděpodobnostní mechanikou, každý los může vyhrát nákupní poukaz do OC v hodnotě 1 000 Kč. Každý los také obsahuje druhou šanci v podobě garantované výhry a také jej zákazník může vhodit do slosování o další hodnotné výhry. Los obsahuje tedy celkem 3 hry. Každý los můžeme nastavit individuálně dle potřeby klienta.

Video s ukázkou zde.

Setři milióny

Setři milióny OC Čtyři Dvory

Spotřebitelská soutěž se stíracími losy pro obchodní centrum Čtyři Dvory v Českých Budějovicích.

Každý los obsahuje výherní kombinaci pro výhru 1 000 Kč do obchodního centra. Každý může vyhrát!

Video s ukázkou zde.

Setři milióny

Setři milióny OC Géčko Liberec

Spotřebitelské soutěž pro obchodní centrum Géčko Liberec.

Za kvalifikační nákup obdrží zákazník stírací los s pravděpodobnostní mechanikou, každý los může vyhrát nákupní poukaz do OC v hodnotě 1 000 Kč. Každý los také obsahuje druhou šanci v podobě garantované výhry a také jej zákazník může vhodit do slosování o další hodnotné výhry. Los obsahuje tedy celkem 3 hry. Každý los můžeme nastavit individuálně dle potřeby klienta.

Video s ukázkou zde.

Tankuj s Mattoni a cestuj celé léto!

Tankuj s Mattoni a cestuj celé léto! Mattoni

Spotřebitelská soutěž založená za online pravděpodobnostní hře - Pexeso.

Každý, kdo najde všechny páry v daném časovém limitu, vyhrává 350 Euro na CCS kartě. Vyzkoušejte si hru zde.

Velká soutěž o auto a dárkové poukazy

Velká soutěž o auto a dárkové poukazy Galerie Butovice

Spotřebitelská soutěž se stíracími losy s pravděpodobnostní mechanikou pro obchodní centrum Galerie Butovice.

Nakupte alespoň za 500 Kč a setřete si dárkový poukaz na 1000 Kč do Galerie Butovice na stíracím losu - každý může vyhrát. Všechny losy také hrají o osobní automobil a na každém losu je garantovaná výhra.

Tankuj, stírej a vyhrávej!

Tankuj, stírej a vyhrávej! MOL ČR

Velká spotřebitelská soutěž se stíracími losy na čerpacích stanicích MOL oceněná za nejinovativnější marketingovou řešení pro MOL ČR.

Za kvalifikační nákup dostane zákazník los, na kterém si může setřít cashback. Každý los obsahuje výhru, každý los může vyhrát. Každý los také obsahuje herní kód do online aplikace, kde může soutěžící dále vyhrát. Vyzkoušejte si online hru na www.jezdinamol.cz.

Pochytej si prachy

Pochytej si prachy Sirius

Spotřebitelská soutěž s online mechanikou.

Cílem hráče je nasbírat, co nejvíce bodů ve hře a získat jednu z peněžitých výher. Cílem soutěže bylo uvést na trh nový produkt Sirius. Vyzkoušejte si hru zde.

Kde nás
najdete

IRMS Promotions, s.r.o.
Cesta k nám je velmi jednoduchá, nacházíme se přímo na sjezdu z Pražského okruhu ve směru na Hostivař, na hlavní ulici Průmyslová 😊

Navigovat