Logo IRMS

Tisk losů

STÍRACÍ
LOSY

Zajišťujeme výrobu stíracích losů se speciálními zabezpečovacími prvky. Díky pravděpodobnostní mechanice našich konceptů musí losy splňovat vysoké standardy zabezpečení a tomu je věnována velká pozornost. Jedním z důležitých prvků u našich losů, je patentované tzv. „černé jádro“, které zabraňuje prosvícení losu.

Spolupracujeme s certifikovanou tiskárnou speciálně pro výrobu pravděpodobnostních losů. Certifikace obsahuje mnoho testování a také soudní znalecké posudky ohledně bezpečnosti losů. Všechny losy, které vyjedou z výroby jsou přesně napočítány a distribuovány dle požadavků klienta. Neponecháváme nic náhodě a všechny procesy musí být přesně nastaveny včetně následné validace výherních losů.

Validaci výherních losů provádíme ve spolupráci s největšími soudními znalci v ČR a na každý druh výroby losů máme speciální znalecký posudek.

CENA
LOSŮ

Každý los obsahuje jiný počet zabezpečovacích prvků dle soutěžní mechaniky a hodnoty výher. Speciálně losy s finanční spotřebitelskou soutěží musí nést nejvyšší prvky zabezpečení. Od tohoto prvku se bude také odvíjet cena za los, která se odvíjí od kombinace právě zabezpečení losu, počtu objednaných losů a od další technické specifikace (formát, barevnost atd.). Konkrétní nacenění zakázky tedy provádíme dle konzultace s klientem.

Rádi Vám poskytneme poradenství a na základě našich zkušeností Vám navrhneme stírací los a kompletní spotřebitelskou soutěž na míru.Napište nám

Kde nás
najdete

IRMS Promotions, s.r.o.
Cesta k nám je velmi jednoduchá, nacházíme se přímo na sjezdu z Pražského okruhu ve směru na Hostivař, na hlavní ulici Průmyslová 😊

Navigovat